Uwaga ! samochód na terenie ogrodu

Uwaga ! samochód na terenie ogrodu

Uwaga samochód !

Przypominamy, że zgodnie z  obowiązującym Regulaminem ROD zabrania się parkowania i mycia na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego wszelkich pojazdów mechanicznych.  Przepisy ustawy o Rodzinnych Ogrodach Działkowych zezwalają wjazd na teren ogrodu jedynie pojazdom dowożącym na działkę materiały budowlane, nawozy i inne ciężkie przedmioty. Wjazd samochodem na teren ogrodu należy ograniczyć do niezbędnego minimum  potrzebnego do wykonania czynności stanowiących jego podstawę. Po rozładunku należy niezwłocznie wyjechać samochodem poza teren ROD.

Bramy wjazdowe ogrodu będą otwarte:

od 01 kwietnia do 30 sierpnia w każdą środę w godz: 13.00 – 18.00  

od 01 września do 31 października  w każdą środę w godz: 13.00 – 16.00

Wjazd samochodem na teren ogrodu w inne dni  jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodarzami poszczególnych Rejonów. Podczas silnych opadów deszczu bramy nie będą otwierane w trosce o stan alejek ogrodu.

Wjazd na teren ogrodu jest dla wszystkich działkowców bezpłatny.
Ze względu na przyleganie działek naszego ogrodu do terenów publicznych narażonych na penetrację osób nieupoważnionych do wstępu, bramy wjazdowe nie mogą być otwarte ciągle, również furtki wejściowe muszą być obowiązkowo zamykane na klucz. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich działek członkowie ogrodowej społeczności powinni przestrzegać tej prostej, ale jakże skutecznej zasady. Nieprzestrzeganie powyższych zasad jest działaniem na szkodę własną i innych działkowców naszego ROD.

Zarząd ROD „OBŁUŻE”

© 2017 ROD Gdynia, Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll to top