Ogłoszenie jesienne

Ogłoszenie jesienne

 W dniu 20.10.2018 (sobota) zostanie wyłączona hydrofornia, oraz zatrzymany zostanie na okres zimowy dopływ wody do ogrodowej sieci wodociągowej.

Zwracamy się z apelem do działkowców, aby po tym terminie otworzyli zawory na swoich działkach. Umożliwi to opróżnienie sieci wodociągowej i uchroni ją przed uszkodzeniem w razie silnych przymrozków.

Prosimy o zabezpieczenie na swoich działkach ujęć wody, oraz zaworów. Zdarza się niestety, że po zamknięciu dopływu wody zawory i krany padają łupem złodziei penetrujących nasze działki w okresie zimowym.

Z dniem 31.10.2018 kończy się termin wywożenia kontenerów na śmieci z terenu naszego ogrodu. Zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich działkowców, aby po tym terminie przechowywać śmieci komunalne w workach na terenie swojej działki. Nie podrzucać śmieci na działkowych alejkach, lub jak to się niestety zdarzało, w miejsca gdzie uprzednio były wystawione kontenery na śmieci, lub w okolicy ogrodzenia zewnętrznego ogrodu.

Kontener na śmieci mieszane oraz kontener na resztki roślinne będzie ustawiony w rejonie II przy Domu Działkowca do końca bieżącego roku.

Od dn. 01.11.2018 nie będą otwierane w środy bramy wjazdowe na teren ogrodu. W razie pilnej konieczności wjazdu na teren ogrodu po tym terminie, prosimy o indywidualny kontakt z Gospodarzem Rejonu.

 

Zarząd ROD „OBŁUŻE”

© 2017 ROD Gdynia, Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll to top