Ogłoszenie jesienne

Ogłoszenie jesienne

W dniu 28.10.2019 (poniedziałek) zostanie wyłączona hydrofornia, oraz zatrzymany zostanie na okres zimowy dopływ wody do ogrodowej sieci wodociągowej.Zwracamy się z apelem do działkowców, aby po tym terminie otworzyli zawory na swoich działkach. Umożliwi to opróżnienie sieci wodociągowej i uchroni ją przed uszkodzeniem w razie silnych przymrozków.

Z dniem 31.10.2019 kończy się termin wywożenia kontenerów na śmieci z terenu naszego ogrodu. Do końca bieżącego roku będą ustawione kontenery w Rejonie 2 (przy Domu Działkowca)  Zwracamy się z  apelem do wszystkich działkowców, aby po tym terminie przechowywać odpadki na terenie swojej działki. Nie podrzucać śmieci na działkowych alejkach, lub jak to się niestety zdarzało, w miejsca gdzie uprzednio były wystawione kontenery na śmieci, lub w okolicy ogrodzenia zewnętrznego ogrodu.

Od dn. 01.11.2019 nie będą otwierane w środy bramy wjazdowe na teren ogrodu. W razie pilnej konieczności wjazdu na teren ogrodu po tym terminie, prosimy o indywidualny kontakt z Gospodarzem Rejonu.

   Zarząd ROD „OBŁUŻE”

© 2017 ROD Gdynia, Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll to top